Szegedi sikerek a regionális perbeszédversenyen

2022. október hó 21. napján rendezték meg a Bács-Kiskun Megyei Ügyvédi Kamara székhelyén, Kecskeméten a regionális perbeszédversenyt büntető ügyszakban, melyen a házigazda ügyvédi kamarán kívül a Békés Megyei Ügyvédi Kamara és a Szegedi Ügyvédi Kamara ügyvédjelöltjei vettek részt.

A Szegedi Ügyvédi Kamarát Dr. Csjernyik Tímea (principális: Dr. Zádori Szabolcs ügyvéd), Dr. Frech Dániel (principális: Dr. Ragány Zoltán ügyvéd) és Dr. Jasik Márk (principális: Dr. Császi Zsüliet) képviselte.

A versenyen nagy szegedi siker született, mivel az első helyet Dr. Frech Dániel (principális: Dr. Ragány Zoltán ügyvéd) szerezte meg, míg a második helyezett Dr. Csjernyik Tímea (principális: Dr. Zádori Szabolcs ügyvéd) lett.

A harmadik helyezett megosztottan Dr. Madarász Bence Gyula kecskeméti és Szepesiné Dr. Barányi Bella Békés megyei ügyvédjelölt nyerte.

Az első helyezett részt vesz az országos döntőn, melyet Budapesten rendeznek meg.

Minden résztvevőnek, de különösen a helyezetteknek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Szeged, 2022. október hó 24.

Dr. Török Béla

elnökhelyettes