A Magyar Ügyvédi Kamara 2017.  szeptember 22-24. között ismételten megrendezi a

Bűnügyi Védői Konferenciát,melynek középpontjában az új Büntetőeljárási törvény lesz.

Előadók: dr. Kónya István, a Kúria elnökhelyettes, dr. Belovics Ervin legfőbb ügyész helyettes, dr. Frech Ágnes, OBH-hoz beosztott bíró, dr. Bánáti János, dr. Békés Ádám, dr. Csomós Tamás, dr. Kadlót Erzsébet ügyvédek.

A konferencia helyszíne: Hunguest Hotel Forrás Szeged (6726 Szeged, Szent-Györgyi Albert u. 16-24.)

Részvételi díj:

egyágyas szobában történő elhelyezés esetén:           66.000 Ft

kétágyas  szobában történő elhelyezés esetén:           49.000 Ft/fő

egyágyas elhelyezés apartmanban:                 76.000 Ft

kétágyas elhelyezés apartmanban:                  56.000 Ft/fő

Szállás nélkül a konferencia részvételi költsége         18.000 Ft/fő

(Ez tartalmazza a 23-i büféebédet, kávészüneteket, valamint a rendezés költségét, de a 22-i büfévacsorát nem) A jelentkezési lapot ebben az esetben is kérjük visszaküldeni!

A részvételi díj magában foglalja:

• szállás két éjszakára gazdag büféreggelivel,
  • 22-én büfévacsora
  • 23-án büféebéd
  • Napfényfürdő Aquapolis Szeged (családi wellness, élményfürdő, csúszdapark, gyógymedencék, strand) üzemelő medencéihez, valamint szintén korlátlan belépő a Csendes wellness részlegébe.
  • idegenforgalmi adót

A részvételi díj nem foglalja magába:

• 23-án a vacsora költségét (fakultatív)
  • gépkocsiparkolás

A várható nagy érdeklődésre tekintettel elsőbbséget kívánunk biztosítani azoknak, akik a korábbi konferencián jelen voltak, ezért amennyiben ez évi rendezvényünkön is részt venne, kérjük a mellékelt jelentkezési lap kitöltését és visszaküldését, a részvételi díj átutalásával 2017. szeptember 5-ig.

A jelentkezési díjat kérjük az Unicredit 10900011-00000009-63810001 számú számlára átutalni, a résztvevő nevének feltüntetése mellett. A regisztrálás CSAK  a részvételi díj átutalásával együtt történik meg!

Üdvözlettel

Dr. Bánáti János